Оренда авто на вихідні

Прокат авто на вихідні - комфортні поїздки для вас


З компанією CAR2DRIVE прокат авто на вихідні у Києві перетворюється на щось більше, ніж на просту поїздку між пунктами А та Б. Ви отримуєте додатковий комфорт у поїздці за рахунок зручного, сучасного авто.

Послуга оренди авто у нас можлива з додатковими опціями: додатковий пробіг +100 км/добу, безлімітний пробіг, другий водій, GPS та інші. Все це можна вибрати за умови бронювання авто.

Які завдання допоможе вирішити автопрокат на вихідні?
  • організація особистої зустрічі;
  • прийом гостей;
  • подорож із сім'єю;
  • туристична подорож.
Автомобіль в особистому користуванні – це можливість не залежати від графіка транспорту, не чекати на таксі та поїхати далеко за межі міста, куди без машини не дістатися. Ми розуміємо, що вимоги наших клієнтів до класу авто та формату надання послуг можуть відрізнятися, тому пропонуємо гнучкий сервіс високої якості.

Перед вибором машини на вихідні визначтеся, яка прохідність автомобіля потрібна залежно від запланованого маршруту. Всі наші машини обов'язково проходять регулярні техобслуговування та знаходяться у чудовому стані.

Переваги прокату авто в CAR2DRIVE

Компанія CAR2DRIVE спеціалізується на прокаті автомобілів. Наші клієнти – українці та закордонні гості, які подорожують по роботі або для дозвілля. Наші основні переваги: ​​
  • Прокат машини коштуватиме вам відносно недорого.
  • Автопарк компанії складається з нових автомобілів (максимальний вік яких до 3 років).
  • Проста система бронювання авто потрібного класу на необхідний період.
  • Швидка доставка машини по Києву.
  • Вигідні знижки для постійних клієнтів та при довгостроковій оренді.
Ми рекомендуємо скористатися послугою прокат авто на вихідні, якщо ви хочете зробити подорож незабутньою та відвідати гарні місця за межами міста. Особистий автомобіль чудово заощадить час та сили на пошук транспорту, дозволить побачити більше цікавих за обмежений час.

CAR2DRIVE дбає про комфорт своїх клієнтів, тому всі машини ми надаємо в оренду в чистому вигляді та із заправленим баком. Ви отримуєте автомобіль і можете не відкладаючи, вирушати в поїздку. Щоб забронювати авто, достатньо вибрати бажані дати поїздки, і ви побачите каталог автомобілів, доступних для оренди на необхідний період.

Акції для постійних клієнтів

З нами купувати машину на прокат вигідно. Особливо привабливою є ціна для постійних клієнтів. Для них діє постійна акція – знижка від 5 до 10%, залежно від того, наскільки довго з нами клієнт. Усі, хто бере авто в оренду на строк від місяця і більше отримує знижку 10%.

Таким чином, ми намагаємось надати не лише якісні, а й лояльні за вартістю послуги. Зв'яжіться з нами через онлайн чат на сайті або використовуйте один з найбільш зручних для вас месенджерів, щоб швидко та комфортно забронювати авто.
Отримання
Київ, Офіс, вул. Нижній Вал, 7-9
Подача авто
09:00
Повернення АВТО
09:00