INFINITI на прокат

Infiniti Q50

Вартість прокату машини INFINITI є вигідною і дорівнює 49 $ на добу. Японські автомобілі належать до категорії бізнес-клас. Ця модель користується попитом у ділових людей, оскільки добре підкреслює статус. Клієнтам доступне замовлення транспорту з водієм та без. Машина з водієм – зручний варіант, якщо не знаєш столиці. Професійний водій вчасно доставить вас на ділову зустріч чи корпоратив.

Фахівці компанії ретельно стежать за технічним станом усіх автомобілів. Оформивши замовлення на оренду авто ІНФІНІТІ, ви гарантовано отримуєте повністю справну машину з автоматичною коробкою передач. Для комфорту та безпеки клієнтів передбачені страховки КАСКО та ОСАЦВ.

Прокат INFINITI

Умови оренди на CAR2DRIVE.UA є абсолютно прозорими. Паспорт та права водія — документи, необхідні для прокату транспорту. Клієнтам має бути не менше 21 року, а мінімально допустимий стаж водіння дорівнює 2 рокам. З картки знімається вартість оренди та сума застави. Для чого це потрібно? У договорі прописано пункти, при порушенні яких стягується застава:

  1. Машина повертається із пошкодженнями.
  2. Під час прокату патрульна поліція виписала штрафи.
  3. Перевищено добовий пробіг у 200 км.

Якщо на момент здачі нічого подібного не виявлено, застава у повному обсязі повертається на картку клієнта. До оплати приймаються картки Visa/Mastercard, які мають бути оформлені на орендаря. Сервіс компанії передбачає бронювання із будь-якої точки світу. Ви самі вибираєте дату, час та зручне місце отримання авто. Фахівці компанії нададуть відповіді на запитання та поінформують про вигідні знижки. Телефонуйте та замовляйте найкращий сервіс з оренди авто!