SEAT на прокат

Seat

Клієнти CAR2DRIVE.UA відзначають вигідні ціни на оренду авто SEAT у Львові та Києві. Наприклад, автомобілі моделі Seat Ibiza відносяться до економ-класу і коштують всього від 18$ за добу. Дана модель – популярний варіант у туристів та мешканців столиці. Прокатне авто рятує, коли маєш купу справ, або ж коли власне авто знахордиться на ремонті.

Оренда машини СЕАТ - проста процедура, зрозуміла кожному. Клієнту має бути від 21 року, а необхідний стаж водіння дорівнює 2 рокам. Необхідна наявність паспорта та водійських прав. Вартість оренди оплачується на початок поїздки. Разом із ціною за прокат з рахунку знімається застава, яку компанія обов'язково поверне за відсутності порушень договору. Що вважають порушенням? Ось три основні моменти:

  • якщо при здачі авто знайдено поломки та пошкодження;
  • перевищено добовий пробіг в 200 км;
  • були отримані штрафи від поліції за неправильне паркування або перевищення швидкості.

Якщо клієнт не отримував штрафів, вклався в ліміт кілометрів і не пошкодив транспорт, сума застави повертається на його картку.

Оренда авто СЕАТ у Львові

Щоб замовити машину, введіть ваш запит на першій сторінці сайту. Вкажіть дату, час та місце видачі автівки. Компанія організує доставку в зручне для вас місце: на вокзал, в аеропорт або за іншою адресою. Фахівці регулярно перевіряють справність всього автопарку, тому ви отримуєте транспорт у кращому технічному стані. Всі автомобілі з автоматичною коробкою передач. У разі виникнення труднощів з прокатом SEAT - телефонуйте кваліфікованим операторам у будь-який час. У розділі «Спецпропозиції», а також по телефону можна дізнатися про вигідні пропозиціії по оренді авто. Беріть авто в оренду в компанії CAR2DRIVE та переміщуйтесь вільно!