Оренда авто без водія Київ

Прокат авто без водія недорого - не обмежуйте свободу переміщень

Послуга оренди авто без водія в Кієве дешево коштує не завжди, але вона незамінна:
  • для ділової людини, яка приїхала до столиці у відрядження;
  • туристів, які бажають ближче познайомитися з містом і не залежати від розкладу транспорту та коректно розпоряджатися часом;
  • власника, авто якого перебуватиме на тимчасовому ремонті. У нас є великий вибір авто.
Умови передачі автомобіля у ваше особисте управління в КАР2ДРАЙВ максимально прості та прозорі. Вас чекає:
  • відсутність прихованих комісій;
  • всі автомобілі з автоматичною коробкою передач;
  • моделі не старше 3-х років;
  • можливість зручного бронювання через сайт (не складніше, ніж винайняти житло на Booking/Airbnb);
  • доступна послуга оренди авто з водієм;
  • доступні ціни.
Машина у м. Київ швидко та надійно доставляється нашим водієм. Це важливо для тих, хто приїхав до міста на кілька днів та не має бажання витрачати час на очікування транспорту. Таксі - далеко не завжди найнадійніший і найдешевший варіант. Пересувайтесь містом з комфортом завдяки зручному сервісу від нашої компанії. 

Щоб здійснити прокат авто без водія, достатньо надати мінімальний пакет документів – паспорт, код платника податків (для громадян України) та права водія. Сплатити послуги можна готівковим або безготівковим розрахунком.

Машина надається в оренду у чистому вигляді та із запасом палива. Це надійні транспортні засоби, що пройшли ТО та ретельну перевірку, тому вони не підведуть у відповідальний момент.

Знижки на оренду авто для постійних клієнтів

Довгострокова оренда легкових автомобілів без водія дешево обійдеться для тих, хто бере машину від місяця та більше. Знижка за програмою лояльності у такому разі становитиме до 20%. Для наших постійних клієнтів також передбачена знижка у розмірі від 5 до 10% залежно від того, як довго ви співпрацюєте з нами. 

З нами ви переконаєтесь, що недорогий сервіс може бути якісним. На нашому сайті замовляти одне задоволення – ми передбачили для зручності клієнтів фільтри вибору, щоб можна було знайти на певні дати відповідний автомобіль. Ми завжди охоче йдемо на зустріч і обговорюємо індивідуальні умови замовлення. Надаємо послуги з оренди авто для юридичних осіб, щоб допомогти вам у правильній, ефективній організації бізнесу.

Отримання
Київ, Офіс, вул. Нижній Вал, 7-9
Подача авто
09:00
Повернення АВТО
09:00