MAZDA на прокат

mazda3

Компанія CAR2DRIVE пропонує оренду автомобілів MAZDA, відомої японської марки. Машини розташовані в категорії середнього класу і коштують від 29 $ на добу. Вигідна ціна сприяє великому потоку клієнтів. Автомобіль доречно доповнить образ успішної ділової людини.

Щоб замовити прокат MAZDA, вам знадобиться паспорт та посвідчення водія, отримане мінімум два роки тому. Допустимий вік для оформлення договору оренди - 21 рік. Оплата провадиться до початку поїздки за допомогою банківської картки Eurocard/Mastercard або Visa, оформленої на клієнта. Разом із ціною прокату компанія утримує заставу для покриття витрат, якщо:

  1. При поверненні машиною виявлено вм'ятини, подряпини, поломки.
  2. Клієнт отримав штрафні квитанції від патрульної служби.
  3. Перевищено добовий пробіг 200 км.
  4. Якщо після закінчення терміну оренди нічого з перерахованого не відбулося, застава повністю повертається на рахунок клієнта.

Прокат MAZDA на CAR2DRIVE.UA

Сервіс компанії передбачає якісне технічне обслуговування автопарку. Модельні лави регулярно поповнюються новими авто. Ви отримуєте гідну машину із пробігом до 3 років у відмінному стані. Транспортні засоби мають автоматичну коробку передач, а також страховку, крісло для дитини та навігатор. Бронювання транспорту можливе з будь-якої точки світу. У першій сторінці вкажіть дату, час і місце видачі авто. Для зручності клієнтів водій може доставити авто за бажаною адресою. За необхідності оператори прокатного центру підберуть оптимальний варіант машини та розкажуть про вигідні пропозиції. Дзвоніть у будь-який час і орендуйте автомобіль на кращих умовах!