VOLKSWAGEN на прокат

vw golf

VOLKSWAGEN – одна з найпопулярніших марок автомобілів на ринку. Машина відноситься до середнього класу і коштує від 26 $ на добу (модель VW Golf). Вигідна ціна оренди авто VOLKSWAGEN робить цю модель дуже популярною у клієнтів. Автомобіль бронюють для огляду визначних пам'яток міста, а також для пересування під час ділових візитів до Києва.

Оренда автомобілів VOLKSWAGEN відбувається на зрозумілих для клієнтів умовах. Паспорт та права водія, видані мінімум два роки тому, — документи, необхідні для укладення договору. Вік орендаря має бути від 21 року. Разом із вартістю прокату знімається депозит чи застава. Після закінчення терміну оренди компанія поверне суму застави на рахунок, якщо:

  • автомобіль повертається у первісному вигляді, без ушкоджень;
  • не перевищено пробіг у 200 км на добу;
  • за час оренди не було виписано штрафів від патрульної поліції за неправильну парковку або перевищення швидкості.

Для оплати використовуються банківські картки Visa/Mastercard, які мають бути оформлені на ім'я клієнта.

Оренда авто VOLKSWAGEN на CAR2DRIVE.UA

Як зробити замовлення машини? На головній сторінці вкажіть дату, час та зручне місце отримання автомобіля. Натиснувши на "Пошук", ви зможете обрати оптимальну модель автомобіля. Наша компанія уважно стежить за технічним станом транспорту, тому клієнтам доставляють завжди справні авто.  Всі автівки з автоматичною коробкою передач.

При виникненні питань, дзвоніть по телефону, що вказаний зверху екрану, фахівці компанії нададуть вам допомогу у будь-який час. У операторів також можна дізнатися про діючі акції та вигідні пропозиції. Арендуйте авто в CAR2DRIVE та насолоджуйтесь якісним сервісом!