BMW на прокат

14879150c928412605d774487cb4cac0.jpg

Компанія пропонує вигідні умови оренди BMW. Вартість прокату авто бізнес-класу стартує від 40 $. Солідний автомобіль віддають перевагу діловим людям, у яких на рахунку кожна хвилина. Відрядження у малознайомому місті – не привід відмовлятися від власного транспорту та пересідати на таксі. Оренда авто БМВ у Києві вирішить проблему пересування. Ви завжди можете замовити машину з водієм та вчасно приїжджати на переговори.

Щоб взяти напрокат авто, достатньо мати при собі паспорт та посвідчення водія. Допустимий вік для послуги - 21 рік. Водійський стаж має бути щонайменше два роки. З банківської картки клієнта знімається вартість оренди авто БМВ, а також утримується застава. Після закінчення терміну прокату ви отримуєте заставу, якщо умови договору оренди не порушені. Які пункти не можна порушувати? У період прокату автомобіля BMW важливо не мати штрафів від патрульних, вкластися в добовий пробіг 200 км і не пошкодити авто. Після того, як фахівці перевірять авто за даними пунктами і порушень не буде виявлено, компанія повертає гроші. Карта має бути оформлена на ім'я орендаря.

Прокат автомобілів БМВ на CAR2DRIVE.UA

Співробітники компанії регулярно перевіряють технічний стан всього автопарку, а також закуповують нові моделі. Клієнт отримує новий 100% справний автомобіль із автоматичною коробкою передач. Транспорт застрахований КАСКО, ОСАГО та оснащений навігацією та кріслом для дитини.

Оренда БМВ на добу та триваліший термін здійснюється в офісі або онлайн з будь-якої точки світу. На першій сторінці необхідно вказати наступне:

  • дату;
  • час;
  • адресу отримання автівки.

Заповнивши всі поля, натисніть «Пошук». Компанія доставить машину на вокзал, в аеропорт або в інше зручне для вас місце. З усіх питань телефонуйте операторам, які працюють 24/7. Фахівці підкажуть найкращий варіант та розкажуть про вигідні знижки. Прокат BMW  – популярна послуга, яка дозволяє жити за своїм графіком, не орієнтуючись на громадський транспорт. Навіщо переживати про таксі? Бронюйте кращі автомобілі та насолоджуйтесь свободою пересування!