Оренда авто для юридичних осіб

Ваш бізнес тільки розвивається, а без власного автомобіля не обійтися? Оренда авто для юридичних осіб на CAR2DRIVE.UA - зручний вихід із положення. Юридичним особам обслуговувати власний автопарк недешево, а прокатний сервіс дозволяє суттєво економити бюджет.

Переваги оренди автомобіля у юридичної особи:

  1. Великий вибір моделей, кольорів та класів авто. Машини з категорії середній та бізнес-клас виглядають презентабельно та додадуть солідності під час важливих переговорів.
  2. Замовлення транспорту можливе з будь-якої точки світу. Бронюйте авто у перервах між перельотами та поїздками.
  3. Прокат автомобілів з професійним водієм - гарантія того, що ви вчасно прибудете на ділові зустрічі.
  4. Орендуйте транспорт на будь-який бажаний термін: від 1 до 30 днів. Умови довгострокового прокату вас особливо порадують.
  5. Вигідні пропозиції та акції — запорука ще більшої економії.
  6. Отримайте авто у зручному для вас місці.
  7. Домовитися про оренду можна телефоном, незалежно від часу доби.

Правила оренди автомобіля у юридичної особи

Пересуватися на прокатному авто можна по всій території країни, крім двох областей – Донецької та Луганської. До оплати приймаються банківські картки Visa та Eurocard/Mastercard, оформлені на клієнта. Якщо в період оренди машина зламається, перевищить добовий пробіг 200 км або будуть отримані штрафні квитанції, з рахунку юр. особи знімається додаткова плата.

Для замовлення авто вкажіть на головній сторінці дату, час, точку отримання транспорту та натисніть «Пошук». Ви отримаєте машину у відмінному технічному стані, тому що в компанії регулярно ведеться обслуговування та ремонт всього автопарку. Позитивні відгуки клієнтів – гарантія якості. Арендуйте авто та насолоджуйтесь чудовим сервісом!

Отримання
Київ, Офіс, вул. Нижній Вал, 7-9
Подача авто
09:00
Повернення АВТО
09:00