FIAT на прокат

fiat-500

Прокат машини FIAT коштує від 14 $. Якщо порівнювати ціну з орендою автомобіля середнього та бізнес-класу, то цей варіант доступніший бюджетному туристу. Швидкі компактні машини чудово справляються з рухом міськими автомагістралями. Fiat часто обирають, щоб переглянути столицю у своєму ритмі, не зважаючи на графік громадського транспорту.

Укладання договору оренди на авто FIAT у Києві — зрозуміла та нескладна процедура. Клієнту має бути не менше 21 року. З собою потрібно взяти паспорт та права, отримані мінімум 2 роки тому. З рахунку знімається сума оренди та застава або депозит, який повернеться на картку, якщо будуть дотримані такі умови договору:

  1. Машина здається компанії так як і на початку оренди, без пошкоджень.
  2. За прокатний період не було штрафів від патрульної служби.
  3. Пробіг авто не перевищив 200 км на добу.

До оплати приймаються банківські картки Visa/Mastercard.

Прокат FIAT у Києві: переваги

Ремонт та обслуговування автомобілів проводиться кваліфікованими фахівцями. До того ж, співробітники стежать за оновленням модельних рядів. Послуга оренди авто ФІАТ у Києві означає, що клієнт отримує транспорт у найкращому технічному стані зі страховкою, навігатором та сидінням для дитини. Усі машини мають автоматичну коробку передач. Ви самі вибираєте точку видачі та повернення, а CAR2DRIVE.UA гарантує чітку роботу та цілодобовий зворотний зв'язок. Сісти за кермо можна біля вокзалу, аеропорту чи в іншому зручному місці. Компанія пропонує вигідні спецпропозиції, а також знижки постійним клієнтам.

Арендуйте авто та насолоджуйтесь поїздкою до столиці!