FORD на прокат

ford fiesta

CAR2DRIVE.UA радує вигідними цінами на оренду автомобілів FORD. Машина одного з найбільших світових виробників коштує від 18$ на добу. Авто економ-класу добре підійде для туристичного відпочинку у столиці. Також авто зручно орендувати, щоб придивитись та випробувати перед подальшою покупкою. Фахівці компанії ретельно стежать за технічним станом транспорту. Незалежно від ціни прокату, клієнти одержують нову машину з пробігом до 3 років та автоматичною коробкою передач. Для максимального комфорту та безпеки передбачено страхування КАСКО та ОСАЦВ. Замовивши оренду авто FORD, ви отримуєте гарну автівку та якісний сервіс.

Як орендувати машину

На головній сторінці потрібно вибрати дату, час та місце отримання автомобіля. Після натискання на «Пошук» ви побачите можливі варіанти автівок на ваш запит. Співробітники компанії враховують усі побажання клієнтів, тому авто доставлять у будь-яке вказане місце. Прокат автомобілів FORD оплачується за допомогою банківської картки. З вашого рахунку знімається вартість оренди та застава. Застава повертається на карту, якщо при здачі машини не виявлено порушень пунктів договору:

  • машина повністю справна та не має пошкоджень;
  • добовий пробіг не перевищив 200 км;
  • за період оренди клієнт не отримав штрафів від патрульної поліції за неправильне паркування або перевищення швидкості.

Карта Visa/Mastercard має бути зареєстрована на орендаря.

Щоб уникнути поломок, прокатний центр рекомендує заправляти бак на офіційних станціях OKKO, Marshal, БРСМ, Shell, WOG, Socar. Паливо вибирайте не нижче за А95. Постійним клієнтам послуга оренди авто FORD або іншої марки надається зі знижкою. Крім того, в розділі «Спецпропозиції» опубліковані акції для наших клїєнтів. Більш детальну інформацію можна дізнатися у наших фахівців по телефону, що вказаний у верхній частині екрану. Телефонуйте в будь-який час та орендуйте автівку за вигідними цінами!