Audi на прокат

audi a3

AUDI — одна з найпопулярніших і найпопулярніших марок автомобілів практично в будь-якому класі. У нашому автопарку представлені моделі середнього та бізнес класів, вартістю від 36 $ на добу (при довгостроковому прокаті). Вигідна ціна оренди авто AUDI робить цю марку дуже популярною серед клієнтів. Автомобіль бронюють для огляду визначних пам'яток міста, а також для пересування під час ділових поїздок до Києва. Оренда автомобілів AUDI відбувається на прозорих та зрозумілих для клієнтів умовах. Паспорт та посвідчення водія, видане мінімум два роки тому, — це всі документи, необхідні для укладення договору. Вік водія має бути не менше 21 року. Разом із вартістю прокату утримується депозит (застава). Після закінчення терміну оренди сума застави повертається клієнту, якщо:

  • автомобіль повертається у тому самому стані, в якому і видавався, без пошкоджень;
  • не перевищено пробіг 200 км/добу;
  • за час оренди не було виписано штрафів за порушення правил дорожнього руху.

Для оплати оренди необхідна банківська картка Visa або Mastercard.

Оренда авто AUDI на CAR2DRIVE.UA

Як забронювати автомобіль? Це дуже просто! Вкажіть дату, час та зручне для вас місце отримання автомобіля у формі пошуку на головній сторінці сайту або у розділі Автомобілі. Натиснувши кнопку «Пошук», ви зможете побачити вільні/зайняті автомобілі на вибраний вами період та вибрати відповідну модель. Наша компанія уважно стежить за технічним станом автопарку, тому клієнти можуть не перейматися безпекою їхніх поїздок.

У разі виникнення запитань, телефонуйте вгорі екрана в робочі години з понеділка по суботу. У операторів також можна дізнатися про діючі акції та вигідні пропозиції. Арендуйте авто та насолоджуйтесь якісним сервісом від CAR2DRIVE!